Poselství karet... CO TO JE?!!!

Poselství karet je můj nový projekt, moje nová záliba.


Vlastně ne tak úplně nová, karty za mnou přišly, když jsem byla v Kalifornii...
...


Jo, přesně tak. Vůbec se mě neptaly, prostě za mnou přišly.

Karty s Ganeshou, bohem se sloní hlavou, který odstraňuje překážky.

Tyhle karty mám dodnes, dokonce i dneska ráno jsem si jednu vytáhla.


Ganesha se pojí s první čakrou, což mě, jakožto Rybě s ascendentem ve Štíru a měsícem v Beranu, celkem chybí. To uzemnění.

Ta pevná půda pod nohama, kterou mi dodává i můj muž, čistokrevný Býk. Milující, podporující, navíc ten nejmužnější muž kterého znám.


Ne vždycky to je výhoda, málokdy si s ním popovídám jako s kamarádkou, jen výjimečně v hospodě :D...Ale to je v pořádku, miluju ho přesně takového, jaký je.


Abych se ale vrátila ke kartám...

Mám pocit, že si mě karty s Ganeshou zkrátka zavolaly. Prožívala jsem své první dny v Los Angeles, bezcílně jsem bloumala po městě a nahlížela do obchodů... až jsem se v jednom zastavila. Ceremony Meditation. Meditační centrum se spoustou úžasných lekcí, špičkových lektorů a také překrásným krámkem. Utratila jsem tam ten den přes $300 USD, takže neceých 7000,- Kč. V hlavě mi ale utkvěla věta prodavače Sunnyho, takového novodobého Boba Marleyho.
"Peníze jsou forma energie a jejich oběh je přesně tím, co s nimi máme dělat."
Takže jsem měla svůj první balíček karet. V té době jsem ani netušila, kdo to vlastně Ganesha je. Zkrátka si mě to všechno "přitáho", obrázek na oltář, stojánek na vonné tyčinky... A od té doby je se mnou. Ganesh i karty.Karty jsou úžasné v tom, že Vám ukážou to, co Vaše duše už ví. Jen tentokrát to uvidíte a uslyšíte, je to více "hmatatelné". Neumí vyložit budoucnost, tak se totiž stále mění. Jsou pouze naším odrazem v daný moment a my se s jejich pomocí můžeme rozhodnout, jakým směrem se vydáme... a svou budoucnost tak máme ve svých rukou.


"Karty Vám ukážou to, co Vaše duše už ví."
Nyní dělám výkady karet každý týden na mém novém YouTube kanálu a neuvěřitelně moc mě to baví.Pokud chcete výklad sami pro sebe, stačí mě kontaktovat. Je krásné vidět ty rozzářené tváře když lidé slyší to, co už uvnitř tušili :)


Mějte krásný den...


... s láskou,

Míša :)


2 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše